konomiczna obróbka strumieniowa elementów z blachy o różnych rozmiarach

Oprócz paneli i profili z blachy wiele firm potrzebuje również mniejszych elementów z blachy, takich jak kratownice i blachy łączące. Należy je również poddać obróbce strumieniowo-ściernej, aby usunąć pozostałości po spawaniu, rdzę i zanieczyszczenia lub przygotować je do późniejszego pokrycia.

Na tegorocznych targach EUROBLECH producent maszyn do obróbki strumieniowej, firma AGTOS, wystawia więc oczyszczarkę bębnową. Jedną z zalet tego typu maszyny jest niewielki "footprint" w hali produkcyjnej, czyli kompaktowa budowa. W porównaniu z innymi typami maszyn, oczyszczarki bębnowe nie powodują zakleszczeń i uszkodzeń obrabianych przedmiotów, nawet w przypadku małych elementów. Proces śrutowania jest zautomatyzowany i dlatego wymaga mniejszej siły roboczej.

Ponadto zostaną oczywiście pokazane również koncepcje obróbki dużych elementów. Oczyszczarki strumieniowe AGTOS z przenośnikiem rolkowym mają wiele zalet w zakresie ekonomicznej eksploatacji i konserwacji. Producent systemów specjalnych zaprezentuje różne rozwiązania do obróbki bardzo ciężkich lub o dużych wymiarach elementów i konstrukcji.

Temat cyfryzacji będzie poruszany kilkakrotnie. Na podstawie danych zebranych i zestawionych w trakcie procesu produkcyjnego można wyciągnąć wnioski dotyczące wymagań serwisowych maszyn. Ilustruje to przykładami na stanowisku. W przypadku serwisu wprowadzona niedawno aplikacja AGTOS Service App może zastąpić planowane i opóźnione w czasie wizyty specjalistów serwisowych, zapewniając wsparcie w czasie rzeczywistym.

Zrównoważona produkcja nabiera coraz większego znaczenia. Z tego powodu zespół targowy używa konkretnych przykładów, aby pokazać, jak wysokie jest zużycie poszczególnych procesów. Ponadto zostaną wskazane miejsca, w których można zaoszczędzić energię i koszty w technice śrutowania.

Na tegorocznych targach EUROBLECH firma AGTOS wystawi się również wraz ze swoją firmą partnerską SLF Oberflächentechnik GmbH. Dzięki temu wszystkie pytania dotyczące obróbki strumieniowej i malowania mogą być wyjaśnione bezpośrednio na miejscu.

Stoisko znajduje się w hali 26, stanowisko nr C20.

Zespół targów AGTOS cieszy się na Państwa wizytę!

Subskrypcja biuletynu informacyjnego

Przez podanie mojego adresu e-mail i kliknięcie na przycisk „Subskrybowanie “ wyrażam zgodę na regularne otrzymywanie informacji wysłanych przez firmę AGTOS GmbH za pośrednictwem poczty elektronicznej dotyczących następujących tematów: wirnikowe oczyszczarki strumieniowo-ścierne, turbiny o wysokiej wydajności, używane oczyszczarki strumieniowo-ścierne, systemy przenośników, serwis & części zamienne dla oczyszczarek strumieniowo-ściernych oraz nowości z zakresu sprzedaży i marketingu. Moją zgodę wobec AGTOS GmbH mogę anulować w dowolnym momencie.