Utrzymanie śrutownic w dobrym stanie

Utrzymanie śrutownic w dobrym stanie jest dla użytkowników szczególnym wyzwaniem, ponieważ ścierne działanie śrutu może w krótkim czasie poważnie uszkodzić maszyny. 

Zależy nam na tym, aby Państwa maszyny działały. Dlatego oferujemy kompleksowe usługi, które pomogą Państwu w codziennej pracy. Zdecentralizowana struktura organizacyjna oraz nasi stali partnerzy i przedstawiciele handlowi gwarantują szybkie wykonanie usługi.

Doświadczeni specjaliści w centrali firmy oraz poza nią odpowiadają na pytania oraz rozwiązują problemy. Dzięki sprawnej współpracy naszego biura obsługi z fachowcami z serwisu otrzymają Państwo najlepsze wsparcie.

Zespół serwisowy

Nasz zespół serwisowy doradzi Państwu szybko i kompetentnie.

Oczyszczarki strumieniowo-ścierne AGTOS występują na wszystkich kontynentach. Równie duża jest nasza sieć partnerów dystrybucyjnych AGTOS. Zapraszamy do kontaktowania się z nami! Chętnie poinformujemy Państwa w zakresie wszystkich kwestii związanych z techniką oczyszczania strumieniowo-ściernego z wirnikiem rzutowym: nowe i używane maszyny, części eksploatacyjne i zamienne, inspekcje, konserwacje, naprawy. Także nasi regionalni partnerzy dystrybucyjni i przedstawiciele handlowi udzielą Państwu niezbędnych informacji.

Tel. +49-(0)2572-96026-0
info@agtos.de