News

Firma AGTOS jest aktywnie działającym przedsiębiorstwem z ciągle nowymi i ciekawymi tematami. W dziale News będziesz zawsze informowany przez nas na bieżąco.

sierpień 2023 dwóch_nowych_stażystów

Nowi stażyści w AGTOS

Witamy dwóch nowych stażystów w AGTOS!

czerwiec 2023 bnut5882

GIFA 2023

W dniach 12-16 czerwca 2023 r. mieliśmy duże stoisko na GIFA, największych na świecie targach branży odlewniczej.

kwiecień 2023 General Managers AGTOS

Drugi dyrektor zarządzający w firmie AGTOS

Wraz z powołaniem Andreasa Bügenera na stanowisko drugiego dyrektora zarządzającego, w zespole zarządzającym producenta oczyszczarek strumieniowych AGTOS następuje zmiana pokoleniowa.

luty 2023 Lokalne stowarzyszenia gospodarcze odwiedzają AGTOS

Lokalne stowarzyszenia gospodarcze odwiedzają AGTOS

W ramach cyklu wykładów "Wirtschaft vor Ort" (Lokalny biznes) odwiedziły naszą firmę czołowe postacie z lokalnych stowarzyszeń gospodarczych. Goście byli bardzo zainteresowani naszą firmą i zaskoczeni tym, jak wszechstronne zastosowanie mają oczyszczarki strumieniowe AGTOS. 

lipiec 2022 Oczyszczarka strumieniowa z przenośnikiem podwieszanym dla Peddinghaus

Nowa jednoszynowa oczyszczarka strumieniowa AGTOS w firmie Peddinghaus

Od tej pory oczyszczarka strumieniowa AGTOS z przenośnikiem podwieszanym znajduje się u naszego partnera Peddinghaus w Bradley koło Chicago.

czerwiec 2022 Nicolas Fraikin

Rozszerzenie działalności sprzedażowej we Francji

Ze skutkiem natychmiastowym pan Nicolas Fraikin wesprze nasz zespół sprzedaży we Francji. Na zdjęciu widać go po lewej stronie Andreasa Sterthausa, kierownika działu sprzedaży.

maj 2022 10-lat-agtos

Trzech pracowników świętuje 10 lat

Stało się to miłą tradycją. Wraz z dyrektorem zarządzającym Antoniusem Heitmannem oraz kierownikami działów Ralfem Waltermannem i Mario Hintzenem, trzech pracowników po raz kolejny świętowało dziesięciolecie pracy w firmie AGTOS.

marzec 2022 AGTOS Polska przekazało Bankowi Żywności w Koninie darowiznę na rzecz uchodźców z Ukrainy.

AGTOS Polska przekazało Bankowi Żywności w Koninie darowiznę na rzecz uchodźców z Ukrainy.

Bank Żywności w Koninie (https://konin.bankizywnosci.pl/) jest organizacją pozarządową, która od 25 lat zajmuje się udzielaniem pomocy żywnościowej osobom potrzebującym.

 

marzec 2022 Spendenaktion Ukraine

Kampania zbierania funduszy na rzecz Ukrainy.

Spontanicznie nasi pracownicy wzięli udział w akcji zbierania funduszy na rzecz mieszkańców Ukrainy. Została ona zainicjowana przez naszą firmę partnerską SLF Oberflächentechnik

styczeń 2022 Blue Competence Partner

AGTOS przyłącza się do inicjatywy VDMA BLUE COMPETENCE

Temat zrównoważonego rozwoju towarzyszy nam już od dłuższego czasu. Naszym celem jest dalsza intensyfikacja tych działań. Akceptujemy naszą odpowiedzialność wobec naszych pracowników i środowiska.

październik 2021 Pracownicy AGTOS z 10-letnim stażem

Pracownicy AGTOS z 10-letnim stażem

W ramach obchodów 20-lecia firmy, dyrektor zarządzający AGTOS Antonius Heitmann wręczył dziewięciu pracownikom certyfikaty i prezenty z okazji ich osobistej rocznicy służby.

czerwiec 2021 Agtos

Dwóch silnych partnerów w dziedzinie technologii obróbki strumieniowo-ściernej w Skandynawii

Zespół firmy Begner Agency AB jest obecnie oficjalnym przedstawicielem producenta oczyszczarek strumieniowo-ściernych AGTOS w Szwecji, Norwegii i Danii.

kwiecień 2021 Konstruktion

Idealnie spawane konstrukcje strumieniowo-ścierne za pomocą AGTOS

Od 1988 roku nazwa GÖWEIL oznacza najwyższą jakość produktów w zakresie technologii owijania i prasowania bel. Wszystkie maszyny i urządzenia są planowane, projektowane i produkowane bezpośrednio w siedzibie firmy w Kirchschlag (Górna Austria).

kwiecień 2021 Meiller

AGTOS i SLF otrzymują duże zamówienie od firmy MEILLER

Jako partner na arenie globalnej firma rodzinna MEILLER już od 1850 roku pisze historię sukcesu. Charakteryzując się ciągłym rozwojem, firma MEILLER stale poszerzała zakres swoich usług i swoją wiedzę specjalistyczną, a jako dostawca systemów stała się liderem na rynku w branży budowlanej, gospodarki odpadami oraz w przemyśle pojazdów użytkowych.

luty 2021 strahmittelentnahme

Analizy materiału ściernego dla ekonomicznego procesu obróbki strumieniowo-ściernej

Zapewnienie ekonomicznego działania wirnikowej oczyszczarki strumieniowo-ściernej. Cząstki obce i zbyt dużo zawartości drobnych cząsteczek zwiększają zużycie maszyny. Rezultatem tego są wysokie koszty części zamiennych i dłuższe czasy przestoju.

wrzesień 2020 Und wieder 10 Jähriges Jubiläum

I znów 10 letni jubileusz…

Po raz kolejny troje Współpracowników mogło świętować swój 10 letni jubileusz. Dwoje z nich zakończyło swoje szkolenie w AGTOS i od tamtej pory pracują w  firmie. Serdeczne gratulacje od całego zespołu!

czerwiec 2020 Muldenband-Strahlanlagen: AGTOS stellt neues Programm vor

Oczyszczarki strumieniowo-ścierne z taśmą nieckową: Firma AGTOS przedstawia nowy program

AGTOS zapewnia wiele rozwiązań do obróbki strumieniowo-ściernej wszelkiego rodzaju i wielkości części masowych w partiach produkcyjnych. 

maj 2020 corona

Bezpieczny serwis dla technologii oczyszczania strumieniowo-ściernego

Wiele firm uruchamia stopniowo produkcję po jej wstrzymaniu. Przy tej okazji sprawdzane są zapasy w magazynie części zamiennych i przeprowadzane są prace konserwacyjne maszyn.Prosimy przeczytać tutaj, w jaki sposób firma AGTOS służy wsparciem: