Stopka redakcyjna

AGTOS Gesellschaft für technische Oberflächensysteme mbH

Gutenbergstrasse 14
D-48282 Emsdetten

Tel. +49(0)2572 96026-0
Faks +49(0)2572 96026-111
E-mail: info@agtos.de

Nota prawna:
Rechtsform GmbH

Dyrektor zarządzający:
Antonius Heitmann

Siedziba firmy:
Sąd Rejonowy Steinfurt

USt-IDNR: DE813252161

Rejestr handlowy: HRB 4785

Koncepcja, projekt ekranu, programowanie:

deltacity
Digital Strategy & Solutions
https://www.deltacity.NET
info@deltacity.NET

© 2018 by AGTOS Gesellschaft für technische Oberflächensysteme mbH

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Informacje te są własnością AGTOS Gesellschaft für technische Oberflächensysteme mbH. Reprezentują one najnowsze informacje w momencie publikacji. Wykluczona jest odpowiedzialność lub gwarancja za aktualność, dokładność i kompletność udostępnionych informacji i danych. Dotyczy to również wszystkich innych stron internetowych, do których jest kierowane za pomocą hiperłącza.

Firma AGTOS Gesellschaft für technische Oberflächensysteme mbH nie odpowiada także za zawartość takich stron. Informacje na stronach internetowych w żadnym wypadku nie stanowią gwarancji prawnych. Firma AGTOS Gesellschaft für technische Oberflächensysteme mbH zastrzega sobie prawo do wprowadzania w razie potrzeby zmian lub uzupełnień udostępnionych informacji lub danych. Z opisanych tu obszarów tematycznych nie można uzyskać żadnych roszczeń prawnych. Oferty we wszystkich częściach nie są wiążące.

Treści AGTOS Gesellschaft für technische Oberflächensysteme mbH są chronione prawem autorskim. Treści te nie mogą być powielane i/lub publikowane ani w całości ani też w części bez uprzedniej pisemnej zgody autora ani też przechowywane w systemie informacyjnym.