Przekonaj się sam!

Twoje produkty zasługują na najlepszą obróbkę powierzchni. Wiele parametrów technicznych można obliczyć przy tak zwanym "zielonym stole". Stanowi to podstawę do uzyskania dobrych wyników śrutowania. W technice obróbki strumieniowo-ściernej nieodzowne są jednak badania eksperymentalne. Dotyczy to przede wszystkim procesów obróbki strumieniowo-ściernej, które nie zostały wcześniej opracowane przy użyciu innych maszyn.

W tym celu w naszej siedzibie w Emsdetten utworzyliśmy nowoczesne centrum techniczne. Tutaj można przeprowadzać najróżniejsze testy obróbki strumieniowo-ściernej. Pięć bardzo różniących się od siebie urządzeń do śrutowania jest dostępnych do testów wykonywanych wspólnie z Tobą, działem projektowym oraz odpowiedzialnym kierownikiem sprzedaży. Maszyny są wykonane według najnowszych standardów i optymalnie wyposażone. Testy są przygotowywane i przeprowadzane przez pracowników z wieloletnim doświadczeniem w zakresie technologii obróbki strumieniowo-ściernej. Tym samym pytania użytkowników są analizowane i optymalnie implementowane w procesie obróbki. 

Widok na centrum techniczne.

Przygotowanie do badań z użyciem nośników sprzęgających.

Wysyłasz nam swoje detale, a my opracowujemy dla Ciebie najlepsze rezultaty obróbki strumieniowo-ściernej. Idealnie byłoby, gdybyś sam był na miejscu jako ekspert w zakresie własnych oczekiwań.  W tym celu dysponujemy pomieszczeniami, w których panuje przyjemna atmosfera do konsultacji i pracy, abyś mógł jak najlepiej skoncentrować się na testach obróbki strumieniowo-ściernej i abyśmy mogli wspólnie opracować idealny proces.

Mikroskopowe badanie powierzchni.

Pomiary chropowatości potwierdzają wyniki śrutowania.

Jednocześnie wyniki są dokumentowane i oceniane w późniejszym czasie. Nasze laboratorium jest również dobrze wyposażone. Znajduje się on bezpośrednio w centrum technicznym. Można tam między innymi przeprowadzać pomiary chropowatości, testy Almena i analizy ścierne. Nasi przeszkoleni specjaliści zapewniają porównywalne wyniki i jasne zalecenia. Kryteriami są na przykład intensywność obróbki strumieniowej, wygląd powierzchni lub jej pokrycie. Zaletą jest to, że modyfikacje można omówić i natychmiast wdrożyć. Do testów dostępnych jest ponad 30 różnych rodzajów ścierniwa.

Do testów dostępnych jest ponad 30 rodzajów ścierniwa.

Profesjonalna regulacja maszyn do obróbki strumieniowo-ściernej.