Części zamienne do systemów obróbki strumieniowo-ściernej

Części zamienne do systemów obróbki strumieniowo-ściernej we wszystkich wariantach!


Wpływ, jaki wywiera ścierniwo zastosowane w oczyszczarkach strumieniowo-ściernych na powierzchnie obrabianych elementów jest odczuwalne także w oczyszczarce. Tak jest w przypadku każdej oczyszczarki.

Dlatego oprócz zaopatrzenia w części zamienne i zużywające się niezbędna jest konserwacja i regulacja maszyn w zabezpieczenia inwestycji.

Co najmniej obciążony obszar oczyszczarek, czyli komora oczyszczania strumieniowego, jest wykonany w firmie AGTOS z materiału odpornego na ścieranie i dodatkowo zabezpieczony wymiennymi płytami ścieralnymi. Ponadto istnieją pewne części zamienne i zużywające się, np. dla turbin. Są one również wykonane ze specjalnego, odpornego na zużycie materiału. Należą do nich między innymi łopatki turbinowe, wirniki rozdzielające, tuleje prowadzące i okładziny ścieralne.

Szczotki, wkłady filtracyjne i wiele innych części wymaga wymiany podczas procesu piaskowania. Części te uzupełniają zatem program usług i tym samym zapewniają kompleksową obsługę operatora systemu. Firma AGTOS posiada dobrze zaopatrzony magazyn dla szerokiej gamy części zamiennych do wielu oczyszczarek.


Oprócz klientów oczyszczarek AGTOS zyskują na tym również ci klienci, którzy do produkcji używają maszyn innych producentów. Bo prawdopodobieństwo jest duże, że w firmie AGTOS dostępne są również części zamienne i zużywające się do tych oczyszczarek. A w niektórych przypadkach nawet o wyższej jakości. Serwis AGTOS charakteryzuje się szybkością. W ten sposób zamówione części trafiają do klienta jak najszybciej – i to na całym świecie!

Na życzenie firma AGTOS może również zamontować te części.

Prosimy poinformować się więcej o naszej szerokiej gamie usług serwisowych w tym obszarze naszej strony internetowej.

 

Zapytanie kontaktowe

Proszę zasięgnąć więcej informacji na temat koncepcji serwisu firmy AGTOS.

Zapytanie kontaktowe

Zespół serwisowy

Nasz zespół serwisowy doradzi Państwu szybko i kompetentnie.

Oczyszczarki strumieniowo-ścierne AGTOS występują na wszystkich kontynentach. Równie duża jest nasza sieć partnerów dystrybucyjnych AGTOS. Zapraszamy do kontaktowania się z nami! Chętnie poinformujemy Państwa w zakresie wszystkich kwestii związanych z techniką oczyszczania strumieniowo-ściernego z wirnikiem rzutowym: nowe i używane maszyny, części eksploatacyjne i zamienne, inspekcje, konserwacje, naprawy. Także nasi regionalni partnerzy dystrybucyjni i przedstawiciele handlowi udzielą Państwu niezbędnych informacji.

Tel. +49-(0)2572-96026-0
info@agtos.de