Oczyszczarka strumieniowa z taśmą drucianą

Oczyszczarki strumieniowe z taśmą drucianą mogą być używane bardzo elastycznie. Fakt, że obrabiane elementy mogą być oczyszczane z góry i z dołu w tym samym czasie, zakres obrabianych elementów, które mogą być
obrabianych elementów. Oczyszczarki strumieniowe z taśmą drucianą są używane na przykład do usuwania zadziorów, usuwania zgorzeliny i czyszczenia części odlewanych i wycinanych laserowo. Często jesteśmy pytani, czy
taśma druciana nie pozostawia cienia na obrabianych powierzchniach. Opracowaliśmy
opracowaliśmy sposoby, aby przynajmniej w dużym stopniu tego uniknąć.

Nasze maszyny są często używane do obróbki elementów aluminiowych i magnezowych (głównie odlewów ciśnieniowych). Nasze maszyny są używane bardzo często. Tutaj gratowanie i wykańczanie powierzchni jest
i wykańczanie powierzchni. Nasze systemy obróbki strumieniowo-ściernej z taśmą drucianą osiągają najlepsze wyniki. Dla procesów wykorzystujących aluminium
AGTOS zaprojektował specjalne maszyny do obróbki strumieniowo-ściernej z taśmą drucianą dla procesów wykorzystujących aluminium jako ścierniwo.

Oczyszczarki strumieniowe z taśmą drucianą Program produktów

 

Nasz standardowy program oczyszczarek strumieniowych z taśmą drucianą obejmuje szerokości od 400 mm do 1600 mm.

Dane techniczne BS 04-02 BS 06-02 BS 10-04 BS 16-06
Szerokość obrabianego elementu (mm) 400 600 1000 1600
Wysokość przedmiotu obrabianego (mm) 200 200 400 400
Materiał taśma druciana stal Mn stal Mn stal Mn stal Mn
Typ turbiny 3.6 3.6 3.6 3.6
Moc turbiny (kW) 4 x 11 4 x 11 4 x 11 8 x 7,5
Filtry PF 4-12 PF 4-12 PF 4-20 PF 4-28
Wydajność (m3/h) 4 500 4 500 4 500 - 7 500 10 000
Zawartość pyłu resztkowego z filtrem wtórnym (mg/m3) 1 1 1 1

Określenie odpowiedniej koncepcji maszyny zależy, między innymi, od obrabianych przedmiotów, wymaganej powierzchni, dostępnych hal, wymaganej wydajności i wreszcie i, co nie mniej ważne, Państwa pomysłów dotyczących zoptymalizowanego procesu produkcji.

Jeśli zadanie nie może być rozwiązane za pomocą standardowej maszyny, opracujemy dla Ciebie indywidualną koncepcję maszyny.

Prosimy o przesłanie szczegółowego zapytania. Nasz doświadczony zespół chętnie pomoże.

Sekwencja działania oczyszczarek strumieniowych z taśmą drucianą

 

Elementy obrabiane uruchamiają próg przełączający znajdujący się przed śluzą wlotową w celu automatycznego dostarczania ścierniwa do pracujących turbin o wysokiej wydajności. Zapewnia to, że śrutowanie odbywa się tylko wtedy, gdy obrabiane przedmioty znajdują się w obszarze śrutowania.

Śluza wlotowa jest wyposażona w odporne na zużycie gumowe kurtyny uszczelniające.Po przejściu przez strefę obróbki strumieniowo-ściernej detale są transportowane do urządzenia odmuchującego. Ścierniwo pozostałe na powierzchniach detali jest zawracane do obiegu ścierniwa.

Ścierniwo jest utrzymywane w obiegu i czyszczone do ciągłego użytku. Poprzez Oczyszczone ścierniwo jest podawane z zasobnika ścierniwa do wysokowydajnych turbin za pośrednictwem wysokowydajnych turbin.

W celu zapewnienia bezpyłowej pracy systemów obróbki strumieniowo-ściernej, wentylator wytwarza niezbędne podciśnienie. Odsysane powietrze jest oczyszczane przez system filtrów.