O firmie AGTOS

 

Ponad 20 lat temu grupa „przedsiębiorczych” specjalistów w dosłownym tego słowa znaczeniu założyła firmę AGTOS.

Razem z wieloma kompetentnymi pracownikami tworzymy zespół AGTOS. Od października 2001 roku jesteśmy na rynku.

Żyjemy zgodnie z następującą wizją: Chcemy osiągnąć pozycję lidera kompetencji w dziedzinie technologii obróbki strumieniowo-ściernej z wirnikiem odrzutowym. Na tej wizji opiera się nasza filozofia firmy i związane z nią strategie. Dla klientów, dostawców i dla nas ważne jest tworzenie długotrwałych relacji partnerskich. Praktykujemy to.

Nasz zespół posiada duży potencjał doświadczeń w zakresie rozwoju, projektowania, produkcji, sprzedaży i serwisu systemów i oczyszczarek strumieniowo-ściernych.

Nowoczesna produkcja we własnej fabryce w Polsce oraz kompleksowy magazyn w naszej centrali w Emsdetten, a także zoptymalizowane procesy, płaska struktura organizacyjna i przede wszystkim wysoki poziom zaangażowania pozwalają nam na ekonomiczne wytwarzanie maszyn i systemów w niezmiennie wysokiej jakości oraz wszelkie usługi związane z technologią obróbki strumieniowo-ściernej.

AGTOS oferuje systemy do obróbki strumieniowo-ściernej z wirnikiem odrzutowym, które są dostosowane bezpośrednio do potrzeb klientów.

Szczególną wagę przywiązujemy do perfekcyjnej obsługi. I to nie tylko dla oczyszczarek strumieniowo-ściernych AGTOS, lecz także dla wielu oczyszczarek innych producentów. Nasze usługi serwisowe obejmują:

Mamy nadzieję, że wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie współpracą z AGTOS i zapraszamy do uzupełnienia obrazu naszej firmy o wiele informacji na tej stronie internetowej.

Rozwiązania i koncepcje

Na podstawie wymaganej jakości powierzchni, logistyki wewnętrznej oraz warunków przestrzennych opracujemy dla Państwa odpowiednie rozwiązanie.

Decydujące aspekty to efektywność i niezawodność procesu. Nasi pracownicy dysponują wieloletnim doświadczeniem w zakresie szczególnych właściwości technologii obróbki strumieniowo-ściernej. W połączeniu z nowoczesnymi koncepcjami i metodami konstrukcyjnymi oraz innowacyjnymi pomysłami umożliwia nam to przedstawienie Państwu optymalnej propozycji dla zakładu. Dobrze wyposażone centrum testowe z kilkoma oczyszczarkami strumieniowo-ściernymi umożliwia nam zademonstrowanie Państwu wyników obróbki strumieniowo-ściernej. Zawsze czekamy na nowe wyzwania.

 

Cenimy:

  • technologię wysokiej jakości i wydajność w obsłudze nawet dużych projektów
  • innowację
  • niezależny sposób pracy
  • zaangażowanie i motywację
  • pełne szacunku i zaufania relacje między sobą, a także z klientami, dostawcami i innymi partnerami
  • dobrą współpracę z naszymi partnerami handlowymi na całym świecie
  • prawidłowy wzrost gospodarczy


Czy masz pytania lub sugestie?

Prosimy zadzwonić do nas pod numerem telefonu +49 (0)2572 96026-0 lub wysłać nam e-mail