Śrutownice firmy AGTOS

Systemy do obróbki strumieniowo-ściernej i oczyszczarki strumieniowo-ścierne - jako kompletny pakiet lub indywidualne rozwiązanie dostosowane do potrzeb klienta!

 

Nasze śrutownice wykorzystywane są do obróbki powierzchni szerokiej gamy elementów. Możliwe są następujące efekty: usuwanie rdzy, usuwanie zgorzelin, końcowe piaskowanie, gratowanie, śrutowanie (Shot Peening) i śrutowanie wykańczające. Typy oczyszczarek strumieniowych można łatwo rozróżnić w zależności od sposobu transportu obrabianych przedmiotów. Na przykład, jeśli przedmioty transportowane są w zawieszeniu to odpowiedni typ oczyszczarki nazywany jest oczyszczarką z przenośnikiem podwieszanym lub ciągłym przenośnikiem podwieszanym. Jeśli są one umieszczane na taśmie drucianej to mówimy o oczyszczarkach strumieniowych z taśmą drucianą. Rozmiar i kształt obrabianych przedmiotów może być różny. Na przykład oczyszczarki strumieniowe AGTOS mogą być używane do obróbki ogniw łańcucha o grubości ok. 12 mm aż po konstrukcje wielkości kontenera. Maszyny mogą stać oddzielne, można je łączyć lub wbudować w linie produkcyjną.

 Przeczytaj więcej w naszym przewodniku Rodzaje śrutownic.

 Dowiedz się, jakie systemy obróbki strumieniowo-ściernej są używane w Twojej branży.

 W niektórych przypadkach nasi klienci wybierają używane śrutownice. Są one często wykorzystywane w szczytowych okresach produkcji. Nawet jeśli początkowo przeprowadza się niewielką ilość obróbek strumieniowo-ściernych, używana maszyna może być bardziej korzystna. Stale aktualizujemy naszą ofertę. Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży. Dzięki temu uzyskasz aktualne informacje dostosowane do Twoich potrzeb.

Twój osobisty partner dystrybucyjny

Oczyszczarki strumieniowo-ścierne firmy AGTOS możesz znaleźć na wszystkich kontynentach. Odpowiednio duża jest sieć naszych partnerów dystrybucyjnych. Prosimy o kontakt, chętnie pomożemy!

Znajdź swojego osobistego partnera kontaktowego!

AGTOS POLSKA Sp. z o.o.
Eliza Gwizd
Przemyslowa 156
PL-62-500 Konin

Tel.: +48-63 2 11 32 51
E-Mail: info@agtos.pl  

www.agtos.pl