Dwóch silnych partnerów w dziedzinie technologii obróbki strumieniowo-ściernej w Skandynawii czerwiec 2021

Zainteresowane strony i klienci w tych krajach mogą od zaraz skorzystać z profesjonalnego doradztwa i zaawansowanej, nowoczesnej technologii obróbki strumieniowo-ściernej. Jednocześnie otrzymują oni profesjonalny serwis w zakresie obsługi systemów obróbki strumieniowo-ściernej.

Begner Agenturer AB reprezentuje szereg wiodących europejskich firm, które zaopatrują rynek skandynawski w technologię i maszyny. Ich klienci pochodzą głównie z branży metalowej. Begner zbudował doskonałą sieć ze znajomością odpowiednich procesów. Szeroki zakres wiedzy technicznej pomaga klientom znaleźć jak najlepsze produkty i aplikacje dla ich potrzeb.

Firma AGTOS została założona w 2001 roku w Niemczech. Ze względu na nieustanną koncentrację na wymaganiach klientów, firma uznawana jest za specjalistę w projektowaniu i produkcji systemów obróbki strumieniowo-ściernej do szorstkowania, czyszczenia, usuwania rdzy, zgorzeliny i zwiększania twardości powierzchni. Dlatego klienci na wszystkich pięciu kontynentach, a niektórzy z nich w Skandynawii, pracują z systemami obróbki strumieniowo-ściernej firmy AGTOS.

Oprócz nowych systemów obróbki strumieniowo-ściernej firma AGTOS oferuje także używane systemy. Jest to zaleta dla klientów, którzy potrzebują takiego systemu w bardzo krótkim czasie lub chcą go używać tylko tymczasowo.

Ważną rolę w branży obróbki strumieniowo-ściernej odgrywa serwis (tzn. magazynowanie i dostawa) oraz instalowanie części zamiennych i zużywających się. Ponadto prowadzane są także prace konserwacyjne, naprawcze i modernizacyjne na maszynach innych producentów, które w każdej chwili mogą być przeprowadzone przez doświadczonych specjalistów.

Więcej informacji można znaleźć tutaj: https://begner.se/en/

Powrót do przeglądu