Oferty pracy

Nasz profil

Działamy w wielu sektorach przemysłowych i na wszystkich kontynentach. Nasz zespół jest tak różnorodny jak technika obróbki strumieniowo-ściernej. Codziennie znajdujemy nowe rozwiązania dla naszych klientów lub pracujemy nad optymalizacją istniejących procesów. Dotyczy to nowych urządzeń do oczyszczania strumieniowo-ściernego, używanych oczyszczarek strumieniowo-ściernych wielu różnych producentów a także serwisu, który obejmuje części zużywające się i zamienne, przeglądy, konserwacje i naprawy.

Naszym celem jest specjalizacja w technologii oczyszczania strumieniowo-ściernego. Najważniejszym zasobem do osiągnięcia tego celu są nasi pracownicy. W związku z tym stawiamy na solidne wykształcenie, indywidualne szkolenia i elastyczne godziny pracy. Dodatkowe działania i imprezy firmowe budują wzajemne relacje oraz jedność zespołu.

Obecnie poszukujemy pracownika:

Inżynier elektryk

Opis stanowiska:

  • sporządzanie szczegółowych planów produkcyjnych dla pracowników warsztatu elektrycznego
  • koordynacja prac zgodnie z planem produkcyjnym
  • określenie zapotrzebowania materiałowego dla zleceń przeznaczonych do realizacji
  • przygotowywanie wstępnego kosztorysu i rozliczanie zamówień
  • udział w uruchamianiu maszyn w warsztacie i u polskiego klienta, w tym szkolenie klientów
  • rozwiązywanie problemów programowych i elektrycznych maszyn nowych i używanych
  • osoba kontaktowa do obsługi / rozwiązywania problemów u polskich klientów
  • udział w przeprowadzaniu przeglądów, konserwacji i napraw urządzeń
  • zaangażowanie w zadania dotyczące utrzymania ruchu i eksploatacji przedsiębiorstwa
  • utrzymywanie kontaktów z klientami i dostawcami firmy
  • analizowanie i korekta dokumentacji technicznej (schematy połączeń, listy parametrów, raporty z testów, ...)
  • współpraca z centralą firmy w Niemczech
  • rozmowy ze współpracownikami/zarządzanie personelem

Wymagania:

      • uprawnienia SEP G1/G2/G3
      • doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników
      • mile widziana wiedza techniczna (WinCCflexible, STEP 7 i Portal TIA, ProfiNet, falowniki, ERP,)
      • umiejętność programowania i IBN sterowników Siemens
      • wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego/angielskiego

Oferujemy:

      • pewne zatrudnienie w rozwijajacym sie przedsiębiorstwie z ponad 15-letnim doświadczeniem
      • szansę na zdobycie wszechstronnego doświadczenia, od momentu procesu planowania produkcji do finalnego wyrobu
      • wynagrodzenie odpowiednie do kompetencji i wyników pracy
      • szansę na stałe zatrudnienie, po okresie próbnym
      • świadczenia z ZFŚS
      • możliwość finansowania nauki języka obcego

Specjalista ds. administracji / Pracownik sekretariatu

  • zarządzanie sprawami administracyjnymi i organizacyjnymi sekretariatu Spółki
  • współpraca z poszczególnymi działami w firmie,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • przyjmowanie interesantów
  • wykonywanie bieżących prac administracyjno-biurowych
  • koordynowanie procesu obiegu dokumentów wewnątrz firmy
  • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą oraz przesyłkami kurierskimi
  • obsługa spotkań i zebrań, gości i interesantów
  • zaopatrzenie biura w artykuły biurowe, spożywcze
  • przygotowywanie raportów/zestawień (m.in. dot. ewidencji czasu pracy)
  • dbałość o wyposażenie biura

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • umiejętność planowania i koordynacji wielu zadań równocześnie,
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy zespołowej
  • wysoki poziom kultury osobistej
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • mile widziane wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: administracja, zarządzanie
  • skrupulatność / sumienność
  • prawo jady kat. B
  • gotowość do uczenia się i aktualizacji wiedzy
  • znajomości j. niemieckiego (preferowana) lub angielskiego

Oferujemy:

      • możliwość wyjazdów zagranicznych

Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: rekrutacja@agtos.pl

Wszelkich informacji udzieli:

AGTOS POLSKA Sp. z o.o.
Eliza Gwizd
Przemyslowa 156
PL-62-500 Konin
Tel.: +48-63 2 11 32 51
E-Mail: rekrutacja@agtos.pl