Oferty pracy

Specjalista ds. zakupów

Miejsce pracy: Konin
Region: Wielkopolska

Opis stanowiska:

  • Rozwój strategii zamówień pomiędzy zakładami
  • Przygotowanie zaproszeń do składania ofert, zapytań ofertowych, porównań ofert, badań technicznych i handlowych oraz negocjowanie cen towarów i usług
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z dostawcami
  • Planowanie popytu i określanie zapotrzebowania na zapasy
  • Decyzja "make or buy”
  • Tworzenie zamówień ramowych oraz na wywołanie
  • Obsługa zgłoszeń wad lub reklamacji u dostawcy, dot.  dostawy lub faktury, w tym tworzenie not obciążeniowych
  • Sprawdzanie potwierdzeń zamówień i terminów dostaw wraz z utrzymaniem danych w systemie ERP
  • Komunikacja pomiędzy działem zakupów DE i PL oraz innymi działami
  • Analiza rynku dostawców, poszukiwanie nowych dostawców

Wymagania:

  • 1-2 letnie doświadczenie w zakresie zakupów i gospodarki materiałowej
  • Doświadczenie w systemach ERP (PSI Penta będzie dodatkowym atutem)
  • Zaangażowanie, dynamizm i umiejętność pracy pod presją czasu, elastyczność
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Dobra znajomość pakietu MS-Office
  • Dobra znajomość języka niemieckiego (preferowana) lub angielskiego

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie, która istnieje na rynku od kilku lat.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i wyników pracy
  • Szansa na stałe stanowisko, po okresie próbnym
  • Możliwość wyjazdu za granicę, w celu szkolenia
  • Świadczenia z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych
  • Możliwość finansowania kursów języków obcych

AGTOS POLSKA Sp. z o.o.
Eliza Gwizd
Przemyslowa 156
PL-62-500 Konin
Tel.: +48-63 2 11 32 51
E-Mail:rekrutacja@agtos.pl