News

Firma AGTOS jest aktywnie działającym przedsiębiorstwem z ciągle nowymi i ciekawymi tematami. W dziale News będziesz zawsze informowany przez nas na bieżąco.

czerwiec 2021 Agtos

Dwóch silnych partnerów w dziedzinie technologii obróbki strumieniowo-ściernej w Skandynawii

Zespół firmy Begner Agency AB jest obecnie oficjalnym przedstawicielem producenta oczyszczarek strumieniowo-ściernych AGTOS w Szwecji, Norwegii i Danii.

kwiecień 2021 Konstruktion

Idealnie spawane konstrukcje strumieniowo-ścierne za pomocą AGTOS

Od 1988 roku nazwa GÖWEIL oznacza najwyższą jakość produktów w zakresie technologii owijania i prasowania bel. Wszystkie maszyny i urządzenia są planowane, projektowane i produkowane bezpośrednio w siedzibie firmy w Kirchschlag (Górna Austria).

kwiecień 2021 Meiller

AGTOS i SLF otrzymują duże zamówienie od firmy MEILLER

Jako partner na arenie globalnej firma rodzinna MEILLER już od 1850 roku pisze historię sukcesu. Charakteryzując się ciągłym rozwojem, firma MEILLER stale poszerzała zakres swoich usług i swoją wiedzę specjalistyczną, a jako dostawca systemów stała się liderem na rynku w branży budowlanej, gospodarki odpadami oraz w przemyśle pojazdów użytkowych.

luty 2021 strahmittelentnahme

Analizy materiału ściernego dla ekonomicznego procesu obróbki strumieniowo-ściernej

Zapewnienie ekonomicznego działania wirnikowej oczyszczarki strumieniowo-ściernej. Cząstki obce i zbyt dużo zawartości drobnych cząsteczek zwiększają zużycie maszyny. Rezultatem tego są wysokie koszty części zamiennych i dłuższe czasy przestoju.

wrzesień 2020 Und wieder 10 Jähriges Jubiläum

I znów 10 letni jubileusz…

Po raz kolejny troje Współpracowników mogło świętować swój 10 letni jubileusz. Dwoje z nich zakończyło swoje szkolenie w AGTOS i od tamtej pory pracują w  firmie. Serdeczne gratulacje od całego zespołu!

czerwiec 2020 Muldenband-Strahlanlagen: AGTOS stellt neues Programm vor

Oczyszczarki strumieniowo-ścierne z taśmą nieckową: Firma AGTOS przedstawia nowy program

AGTOS zapewnia wiele rozwiązań do obróbki strumieniowo-ściernej wszelkiego rodzaju i wielkości części masowych w partiach produkcyjnych. 

maj 2020 corona

Bezpieczny serwis dla technologii oczyszczania strumieniowo-ściernego

Wiele firm uruchamia stopniowo produkcję po jej wstrzymaniu. Przy tej okazji sprawdzane są zapasy w magazynie części zamiennych i przeprowadzane są prace konserwacyjne maszyn.Prosimy przeczytać tutaj, w jaki sposób firma AGTOS służy wsparciem:

kwiecień 2020 Virtual Reality

Poznaj zalety nowej technologii obróbki strumieniowo-ściernej.

Przez zastosowanie naszych okularów VR widz może zobaczyć swój przyszły system obróbki strumieniowo-ściernej jeszcze przed budową dzięki innowacyjnemu oprogramowaniu.

marzec 2020 Umgang mit dem Corona-Virus COVID-19

W związku z koronawirusem COVID 19

Wirus ten wpływa na życie wszystkich ludzi w krajach uprzemysłowionych na całym świecie. AGTOS działa proaktywnie i koncentruje się na ochronie pracowników i partnerów biznesowych.

listopad 2019 stahlmittel

Analizy sitowe zapewniają proces obróbki strumieniowo-ściernej

Jako nowa usługa serwisowa oferujemy teraz naszym klientom profesjonalną analizę sitową ścierniwa. Użytkownik systemu korzysta przy tym z różnorodnych zalet.

wrzesień 2019 Agtos Trommelstrahlanlage

KST Kugel-Strahltechnik inwestuje w bębnową oczyszczarkę strumieniowo-ścierną AGTOS

Ze względu na rosnące zapotrzebowanie przemysłu motoryzacyjnego firma KST Kugel-Strahltechnik, Hagen, inwestuje w swój park maszynowy.

kwiecień 2019 Chinesische Gießerei-Spezialisten zu Gast bei AGTOS

Chińscy specjaliści odlewni odwiedzają AGTOS

Niedawno mieliśmy krótką wizytę delegacji czołowych pracowników odlewni z Chin.

listopad 2018 AGTOS auf der Messe BAUMA China

AGTOS na targach BAUMA w Chinach

Na stoisku naszego przedstawiciela, firmy TAA, zespół targowy informuje o turbinach i oczyszczarkach strumieniowo-ściernych AGTOS. Targi odbyły się w dniach 27-30 listopada 2018 w Szanghaju.

czerwiec 2018 Inductive flow sensor for ferromagnetic abrasives

AGTOS przedstawia nowy czujnik przepływowy

Dla procesów utwardzania istotne są równomierne parametry obróbki strumieniowo-ściernej. Dlatego należy mierzyć ilość ścierniwa także w procesie strumieniowym. Czujnik rejestruje ilość ścierniwa i może przekazywać ją jako analogowy sygnał jednostkowy (0-10 V) do standardowego sterownika PLC.

maj 2018 AGTOS at the Metal China exhibition in Beijing

AGTOS na targach Metal China w Pekinie

Po raz pierwszy firma AGTOS jest obecna na targach Metal China w Pekinie w dniach 16-19 maja 2018r. Na stoisku naszego przedstawiciela TAA, największego chińskiego producenta ścierniwa, zwiedzający mogą zobaczyć oczyszczarkę strumieniową z taśmą gumową, a także wysokowydajną turbinę typu TA 4.6 i model z pasem metalowym.

maj 2018 Der ROPA Tiger 6 erhält den „Red Dot“ Award

ROPA Tiger 6 otrzymuje nagrodę "Red Dot"

Jury zdecydowało: Nagrodę "Red Dot" Design Award 2018 otrzymał ROPA Tiger 6. Gremium złożone z ekspertów przyznaje uznawany na arenie międzynarodowej znak jakości tylko takim produktom, które imponują swoją innowacyjnością w połączeniu z wysoką jakością...

kwiecień 2018 Wagner-Symposium in Polen

AGTOS po raz pierwszy na Sympozjum Lakierowanie Proszkowe, Ciekłe, Cynkowanie 2018 firmy Wagner w Rawie Mazowieckiej w Polsce

Wraz z firmą SLF Oberflächentechnik GmbH, pracownicy AGTOS Polska będą obecni jako wystawcy na w/w sympozjum w dniach 25-27 kwietnia 2018 r.

Podczas sympozjum zostaną zaprezentowane dwa bloki tematyczne: malowanie proszkowe i malowanie ciekłe, a także po raz pierwszy temat dotyczący procesów cynkowania.

Firma Wagner, jeden z wiodących na świecie producentów urządzeń i systemów do powlekania powierzchni, organizuje to wydarzenie od ponad dziesięciu lat.

marzec 2018 Continuous overhead rail shot blast machine

Przewodnik dotyczący identyfikacji niespełniających przepisów oczyszczarek strumieniowych

Oczyszczarka strumieniowa sprzedawana po raz pierwszy w Europejskim Obszarze Gospodarczym musi być zgodna z przepisami i spełniać wszystkie obowiązujące wymogi bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Podobnie jak w przypadku innych produktów, producent oczyszczarki strumieniowej ze znakiem CE potwierdza, że produkt jest zgodny z odpowiednimi dyrektywami UE, których przestrzeganie jest obowiązkowe.

styczeń 2018 Handtmann kauft Strahlanlage bei AGTOS

Handtmann kupuje od AGTOS oczyszczarkę strumieniową

Na targach EUROGUSS, które odbyły się w dniach 16-18 stycznia w Norymberdze, firma Handtmann Leichtmetallgießerei Annaberg GmbH zamówiła w AGTOS oczyszczarkę z taśmą z plecionego drutu stalowego.

 

listopad 2017 OCEAN BLASTER erstmalig auf einer Messe in Chicago

OCEAN BLASTER po raz pierwszy na targach w Chicago

Na tegorocznych targach FABTECH nasz partner OCEAN po raz pierwszy wystawił oczyszczarkę OCEAN BLASTER. Ta specjalna oczyszczarka rolkowa do profili cieszy się zainteresowaniem klientów z wielu krajów na całym świecie. Zainteresowanie odwiedzających stoisko targowe było równie wysokie.

październik 2017 Office building at AGTOS - producer of shot blast machines

Główna siedziba firmy w Emsdetten rozbudowana

Niedawno oddano do użytku dobudówkę przylegającą do budynku biurowego AGTOS w Emsdetten. Po około rocznym okresie budowy umożliwia ona działom technicznym i handlowym lepsze funkcjonowanie.

październik 2017 Oberflächentechnik für Hersteller von technischen Federn

Nowy prospekt AGTOS

Sprężyny techniczne są stosowane w wielu kształtach i rozmiarach. Ze względu na to, że są poddawane dużym obciążeniom, ich powierzchnie muszą spełniać najwyższe wymagania. Firma AGTOS zaprojektowała i zbudowała wiele urządzeń do obróbki strumieniowo-ściernej dla sektora producentów sprężyn. Nowy prospekt prezentuje rozwiązania i podaje sugestie. Jest dostępny w kilku wersjach językowych.