Zapraszamy Państwa serdecznie do odwiedzenia naszego stoiska na Targach GIFA!

Poniżej otrzymają Państwo informacje na temat Stoiska targowego oraz naszego eksponatu – oczyszczarki strumieniowej z taśmą gąsienicową.

Korzystając z niżej podanego adresu e-mail, mogą Państwo w wyprzedzeniem uzgodnić spotkanie z naszym doradcą: marketing@agtos.de 

Informacje dotyczące wizyty na targach:

IInformacje dotyczące przyjazdu jak również dalsze informacje dotyczące targów mogą Państwo uzyskać na stronie internetowej GIFA.

Pozostajemy również chętnie do Państwa dyspozycji telefonicznie: +49-2572-96026-0.

Stoisko AGTOS znajdą Państwo w Hali 16, numer stoiska A39. Tutaj mogą Państwo również zamówić bilet na targi: marketing@agtos.de.

Serdecznie zapraszamy do zatrzymania się na naszym stoisku. Będzie to okazja do obejrzenia detali i atutów eksponowanej oczyszczarki z taśmą gąsienicową MR 550. Będą mogli się Państwo również zapoznać z przykładami zastosowania innych oczyszczarek strumieniowych, będących w użyciu w przemyśle odlewniczym. Na podstawie elementów obrabianych porównanych „przed i po”, ocenią Państwo skuteczność działania procesu śrutowania.

Obróbka powierzchni odlewów ma decydujący wpływ na jakość produktów końcowych. Na targach GIFA w Düsseldorfie w dniach 25 - 29 czerwca 2019 r. w hali 16, stoisko A39, firma Agtos pokazuje oczyszczarkę strumieniową z taśmą gąsienicową do oczyszczania i obróbki powierzchni produktów masowych.

 

Specjalne właściwości zapewniają użytkownikowi decydujące korzyści. I tak taśmy gąsienicowe są zaprojektowane tak, aby były szczególnie odporne na zużycie. Interwały wymiany znacznie się wydłużają. Wentylacja komory obróbki strumieniowej jest zaprojektowana tak, aby elementy obrabiane pozostawiały ją bez pyłu zaraz po obróbce. W ten sposób można skrócić czas cyklu, ponieważ unika się dłuższego wylotu powietrza po procesie obróbki strumieniowej. Ponadto system ma stosunkowo małe otwory w komorze obróbki strumieniowej. Zapobiega to zakleszczaniu się elementów obrabianych. Pozwala to uniknąć uszkodzeń i zapewnia jakość.

Ponadto systemy zostaną wyposażone w mocne i łatwe w utrzymaniu wysokowydajne turbiny AGTOS. Także niezawodna technologia filtrowania jest popularną zaletą dzięki konstrukcji łatwej w utrzymaniu. Zespół wystawowy chętnie pokaże te szczegóły bezpośrednio na eksponacie.

Przebieg procesu

Elementy obrabiane są doprowadzane do systemu obróbki strumieniowej za pomocą urządzenia podającego. Stalowa taśma gąsienica tworzy wgłębienie i miesza je. Po zamknięciu maszyny rozpoczyna się proces obróbki strumieniowo-ściernej. Wysokowydajne turbiny zainstalowane w górnej części komory obróbki strumieniowej wyrzucają ścierniwo na części, tak że są one uwalniane z piasku formierskiego i poddawane obróbce strumieniowo-ściernej. Przez zmianę ruchu taśmy w biegu do przodu, elementy obrabiane docierają z komory z powrotem do pojemników siatkowych lub na taśmę wyładowczą. Po procesie obróbki strumieniowej następuje powlekanie lub wysyłka elementów obrabianych.

Stoisko AGTOS: Targi GIFA, Düsseldorf, 25 - 29 czerwca 2019 r. w hali 16, stoisko A39.

Subskrypcja biuletynu informacyjnego

Przez podanie mojego adresu e-mail i kliknięcie na przycisk „Subskrybowanie “ wyrażam zgodę na regularne otrzymywanie informacji wysłanych przez firmę AGTOS GmbH za pośrednictwem poczty elektronicznej dotyczących następujących tematów: wirnikowe oczyszczarki strumieniowo-ścierne, turbiny o wysokiej wydajności, używane oczyszczarki strumieniowo-ścierne, systemy przenośników, serwis & części zamienne dla oczyszczarek strumieniowo-ściernych oraz nowości z zakresu sprzedaży i marketingu. Moją zgodę wobec AGTOS GmbH mogę anulować w dowolnym momencie.