Bezpieczny serwis dla technologii oczyszczania strumieniowo-ściernego maj 2020

Wiele firm uruchamia stopniowo produkcję po jej wstrzymaniu. Przy tej okazji sprawdzane są zapasy w magazynie części zamiennych i przeprowadzane są prace konserwacyjne maszyn. Prosimy przeczytać tutaj, w jaki sposób firma AGTOS służy wsparciem:

 

Zaopatrzenie w części zamienne jest zapewnione.

Zapewniamy własną produkcję i utrzymujemy dobre magazynowanie zapasów dokupywanych części. Ponadto jesteśmy w ścisłym kontakcie z naszymi partnerami w celu zoptymalizowania czasów dostawy. W ten sposób stosowane powszechnie części zamienne i ulegające zużyciu otrzymywane są jak zwykle z magazynu. W przypadku części specjalnych o wysokim udziale produkcyjnym mogą wystąpić opóźnienia. W takim przypadku jak najszybciej poinformujemy naszych klientów.

 

Obsługa cyfrowa i osobista

Zdrowie naszych pracowników i partnerów biznesowych jest dla nas bardzo ważne. Dlatego aktywności podróżnicze naszych pracowników są sprawdzane pod kątem pilności i rozstrzygane indywidualnie dla każdego przypadku. Środek ten służy ochronie wszystkich zaangażowanych osób. Dla naszych klientów oznacza to, że służymy wsparciem w przypadku wszystkich pytań. Obejmuje to także komunikację cyfrową. Jeśli planowane jest spotkanie na miejscu, to prosimy poinformować nasz zespół serwisowy o swoich przepisach dotyczących higieny i ochrony. Z naszej strony pojazdy są wyposażone w maski ochrony dróg oddechowych i środki dezynfekujące, a pracownicy są szkoleni w zakresie higieny i środków dotyczących odpowiedniego zachowania zgodnie z naszym standardem.

 

Dzięki tym środkom jesteśmy kompetentnym partnerem kontaktowym we wszystkich kwestiach związanych z technologią obróbki strumieniowo-ściernej z wirnikiem rzutowym.

Powrót do przeglądu