AGTOS gratuluje firmie ROPA nagrody Green Award

grudzień 2015

W dniach 25 - 26 listopada 2015 w Bad Nauheim odbył się kongres zorganizowany przez portal „besser lackieren”, na którym specjaliści i decydenci ds. przemysłowych technik lakierowania dyskutowali na temat nowych, ściśle powiązanych z procesem lakierowania rozwiązań w zakresie innowacji, wydajności, rentowności, ekologii i działalności społecznej oraz wymieniali się osobistymi doświadczeniami. Głównym punktem programu było uhonorowanie najlepszych firm zajmujących się lakierowaniem. Wręczenie nagród „Green Award” odbyło się podczas uroczystej gali. Nasz klient, firma ROPA, otrzymał nagrodę w kategorii "Inhousebeschichter“ – lakiernia z mniej niż 50 pracownikami. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom.

Na zdjęciu: uhonorowanie firmy ROPA, od lewej: Carolin Paintner, Georg Ottl, Tobias Steger, Erhard Amann, Yuri Podolyska, laudatorka Simone Fischer, Max Englbrecht.

(Więcej informacji na:http://www.ropa-maschinenbau.de/news/der-%E2%80%9Ebesser-lackieren-green-award%E2%80%9C-geht-ropa lub http://www.besserlackieren-green-award.de/)

Powrót do przeglądu